Jump to content
mac-forum.pl

Co chciałbym w nowym iPadzie?


McPawel
 Share

Recommended Posts

Z trendów ostatniego czasu można wymienić zwiększanie wymiarów wyświetlaczy także poprzez zmniejszanie ramek urządzenia co ma nie ominąć także nowego iPada.

Poza przyspieszeniem tabletu oczekuje się także czytnika linii papilarnych w wyświetlaczu, obsługi Pencil 2 a gdyby tak dodać już teraz podświetlenie LCD mini-LED? Dzięki niemu tablet byłby cieńszy i lżejszy.

Zastanawiam się jeszcze nad siecią 5G, która jest już zapowiedziana w iPhone 12.

Osobiście mi się jednak marzy brak opóźnienia między Pencil a aplikacją zwłaszcza w notatkach bo w programach graficznych zależy to też od wydajności tabletu.

Chciałbym też aby ładowanie rysika wyglądało tak jak w wersji Pro. Można też zmienić powłokę wyświetlacza aby podczas używania Pencila mniej słyszalne było stukanie, choć nawet na najwyższym modelu iPada mi potrafiło zaskrzypieć.

Czemu też nie można byłoby udostępnić współpracy z Magic Keyboard skoro różnica wielkości w stosunku do iPada Pro to tylko jeden cal?

Apple szybko wprowadza nowinki z rynku technologii do swoich produktów ale wie też, że nie w tym tkwi sukces jego urządzeń. Samsung Galaxy S6 Lite w cenie iPada ma już rysik w zestawie ale on nie ma iOS14.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.