Jump to content
mac-forum.pl

LG udostępnia 3 miesiące Apple TV+ za darmo dla posiadaczy Smart TV


Sabinka
 Share

Recommended Posts

LG wystartowało z nową promocją i daje posiadaczom telewizorów LG Smart TV trzy miesiące Apple TV+. Jeśli posiadasz kwalifikujące się urządzenie i nie testowałeś jeszcze Apple TV+, masz teraz szansę wypróbować usługę strumieniowania wideo przez trzy miesiące za darmo.

Apple TV+ za darmo

3 miesiące Apple TV+ za darmo dla posiadaczy Smart TV

Od 15 listopada posiadacze LG Smart TV w ponad 80 krajach mogą korzystać z Apple TV+ za darmo przez pierwsze trzy miesiące. Promocja dotyczy wszystkich kompatybilnych modeli LG Smart TV 2016-2021, 8K i 4K i jest ważna dla posiadaczy telewizorów LG, którzy zgłoszą się do promocji Apple TV+ do 13 lutego 2022 roku.

Ofertę można zrealizować, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w sklepie LG Content Store lub klikając baner promocyjny Apple TV+ w menu głównym telewizora LG.

Apple TV+ może być używany nie tylko na LG Smart TV, ale także na iPhone, iPad, AppleTV, Mac i wielu innych urządzeniach. Na Apple TV+ możesz oglądać takie seriale i filmy jak Ted Lasso, The Morning Show, Foundation, Acapulco, Infiltracja, Dickinson, SEE – Imperium ślepców, For All Mankind, Greyhound i wiele innych.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.