Jump to content
mac-forum.pl

Nowy MacBook Pro zawiesza się podczas oglądania filmów HDR w serwisie Youtube


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Kupujesz notebooka za kilka tysięcy i zawiesza się on na YouTube? Dokładnie to dzieje się teraz z posiadaczami 14- i 16-calowych MacBooków Pro.

Awarie kernela podczas odtwarzania filmów HDR z YouTube są obecnie doświadczane przez nowych właścicieli 14- i 16-calowych MacBooków Pro, jak donosi MacRumors powołując się na raporty na własnym forum.

Nowy MacBook ProNowy MacBook Pro

Nowy MacBook Pro zawiesza się podczas oglądania filmów HDR

Zachowanie jest niejasne: jeśli film z YouTube jest oglądany w HDR za pomocą Safari, a następnie przewijany do obszaru komentarzy, macOS Monterey żegna się błędem kernela i restartuje się. Podobno problem dotyczy także aktualnego macOS Monterey 12.0.1. Błąd ma się także pojawiać przy wychodzeniu z trybu pełnoekranowego Youtube. Według niektórych raportów, problem dotyczy nie tylko Safari, ale także Chrome, więc może to być raczej błąd sterownika karty graficznej.

Obecnie testowana jest beta systemu macOS Monterey 12.1. Każdy, kto testował ten problem na jednym z dotkniętych nim notebooków, może spróbować odtworzyć problem, a następnie zgłosić go tutaj, w sekcji komentarzy pod artykułem. To by nas bardzo ucieszyło.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.