Jump to content
mac-forum.pl

Problem z Airpods Pro


shedew
 Share

Recommended Posts

Witam, sprawa wygląda tak, że jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem Airpods pro - nowe, w Media Markcie. Już przy pierwszym podłączeniu miałem taki problem, że prawa słuchawka niby się włączała, ale nie było nic na niej słychać. Po zapomnieniu urządzenia na iphonie i ponownym połączeniu zaczęła grać. Jednak czasami jest nadal ten sam problem - nie słychać nic na prawej słuchawce. Oprócz tego niektóre dźwięki (jest to rzadkość) podczas korzystania z anc sprawiają, że na prawej słuchawce słychać taki jakby szelest mikrofonu. Tylko na tej prawej słuchawce.

 

Drugą sprawą jest to, że etui samo się rozładowuje. To znaczy, na przykład wieczorem mam 100% na słuchawkach oraz 100% na etui, natomiast rano na słuchawkach jest 100%, a na etui tylko 93%, bez jakiegokolwiek korzystania z nich w międzyczasie.

 

Czy to wszystko nadaje się do jakiejś reklamacji słuchawek? A jeśli tak, to lepiej udać się z tym do tego Media Marktu czy jakiegoś serwisu Apple?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeszcze mam pytanie, czy to normalne, że etui ze słuchawek rozładowuje się zupełnie bez używania, na przykład po 6% czy 7% w ciągu jednej nocy (słuchawki po prostu są w pełni naładowane, a etui samo się rozładowuje)?  Gdyż w serwisie nie wymienili mi etui, jedynie słuchawki i zastanawiam się, czy znowu się tam nie udać.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

No oczywiście ze się rozładuje, ale czy procentowo tego nie wiem. Także nie ma się czym przejmować. Jeśli jakiś większy spadek zaobserwujesz, to do wymiany. Ogólnie wymiana dotyczy tylko słuchawek a nie etui. U mnie tak samo było. Mogłem sobie oczywiście kompletnie wymienić bo posiadam Apple Care. Musiałbym coś tam dopłacić, ale nie widziałem sensu wymiany etui.

Link to comment
Share on other sites

Kwestia jest taka, że na przykład ostatnio ładowałem do 100% etui w piątek rano, od tego czasu używałem słuchawek niewiele, łącznie może 4h, a dzisiaj etui mi się już całkiem rozładowało. Wcześniej nie miałem za dużo styczności ze słuchawkami bezprzewodowymi, ale jak czytałem, że z etui ma być możliwość słuchania muzyki przez 24h (łącznie z doładowywaniem), to sądziłem, że bez używania etui może będzie łącznie przez cały dzień traciło 5% czy nawet 10%, ale że jednak większość baterii będzie poświęcana na ładowanie słuchawek.

Link to comment
Share on other sites

U mnie tak samo traci. Wczoraj były naładowane do pełna i wcale nie używane, dziś 5% mniej baterii etui. Ale tutaj żadnego problemu nie ma. Sprawa jest prosta, etui podtrzymuje słuchawki cały czas na 100% nawet jak nie są używane. Czyli pobiera moc z etui. Sprawa wyjaśniona 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.