Jump to content
mac-forum.pl

Znaleziony SmartWatch Seria 4 (próba reaktywacji po znalezieniu urządzenia)


dgierczak
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

będąc na wakacjach a Sycylii, znalazłem w wodzie Smartwatch apple seria 4 który żądał (po niemiecku) kodu odblokowującego, którego oczywiście nie miałem.. Telefon wyłączył się po kilku dniach po skończyła się bateria. Próbuję go teraz (po powrocie z wakacji) naładować ładowarką indukcyjną od SmartWatch SAMSUNG. Po godzinie ładowania (chyba), pokazuje jedynie (po naciśnięciu klawiszy przez kilka sekund) czerwony "piorun" plus na zielono właściwą godzinę.

Pytania:

- czy ładowarka indukcyjna od SAMSUNG SmartWatch może go naładować?

- w necie znalazłem (w tym na Apple Support) możliwość przywrócenia do ustawień fabrycznych. Czy po naładowaniu znalezionego SmartWatcha i tym twardym resecie rzeczywiście można go podłączyć do innego telefonu iPhone?

- czy ten SmartWatch działa jedynie z iPhone czy z każdym telefonem z Bluetooth?

- ten SW być może ma eSIM (przeczytałem w specyfikacji urządzenia w necie), czy przywrócenie do ustawień fabrycznych resetuje również eSIM a tym samym można wgrać tam ustawienia eSIM polskiego operatora?

 

Z góry dziękuję za pomoc osób które mogłyby udzielić jakichś wiążących wskazówek.

Pozdrawiam

DarGie

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Witam. Widocznie ładowarka oś Samsung nie laduje zegarka, jeśli pokazuje na czerwono, znaczy ze bateria słaba lub pusta. Jak naładujesz możesz wtedy dalej kombinować. Jeśli chodzi o esim, to spójrz czy ten zegarek posiada ta możliwość. Stoi pod Zegarkiem, albo tylko GPS albo również GPS LTE. Jeśli zresetujesz do ustawień fabrycznych to będzie jak nowy i miałbyś możliwość uaktywnić psim.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci za odpowiedź. Już zamówiłem w necie ładowarkę aby spróbować go aktywować. Pod zegarkiem jest informacja o GPS i LTE.

Czy ten eSIM można jakoś sklonować z moim bieżącym numerem telefonu (i nadal mieć ten sam numer zarówno na iPhone i SmartWatch) a tym samym móc nawet wyjść z domu bez telefonu mając wtedy komunikację ze światem właśnie z SW? Któryś z polskich operatorów to oferuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.