Jump to content
mac-forum.pl

Znaleziony SmartWatch Seria 4 (próba reaktywacji po znalezieniu urządzenia)

dgierczak
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

będąc na wakacjach a Sycylii, znalazłem w wodzie Smartwatch apple seria 4 który żądał (po niemiecku) kodu odblokowującego, którego oczywiście nie miałem.. Telefon wyłączył się po kilku dniach po skończyła się bateria. Próbuję go teraz (po powrocie z wakacji) naładować ładowarką indukcyjną od SmartWatch SAMSUNG. Po godzinie ładowania (chyba), pokazuje jedynie (po naciśnięciu klawiszy przez kilka sekund) czerwony "piorun" plus na zielono właściwą godzinę.

Pytania:

- czy ładowarka indukcyjna od SAMSUNG SmartWatch może go naładować?

- w necie znalazłem (w tym na Apple Support) możliwość przywrócenia do ustawień fabrycznych. Czy po naładowaniu znalezionego SmartWatcha i tym twardym resecie rzeczywiście można go podłączyć do innego telefonu iPhone?

- czy ten SmartWatch działa jedynie z iPhone czy z każdym telefonem z Bluetooth?

- ten SW być może ma eSIM (przeczytałem w specyfikacji urządzenia w necie), czy przywrócenie do ustawień fabrycznych resetuje również eSIM a tym samym można wgrać tam ustawienia eSIM polskiego operatora?

Z góry dziękuję za pomoc osób które mogłyby udzielić jakichś wiążących wskazówek.

Pozdrawiam

DarGie

• Administrators

Witam. Widocznie ładowarka oś Samsung nie laduje zegarka, jeśli pokazuje na czerwono, znaczy ze bateria słaba lub pusta. Jak naładujesz możesz wtedy dalej kombinować. Jeśli chodzi o esim, to spójrz czy ten zegarek posiada ta możliwość. Stoi pod Zegarkiem, albo tylko GPS albo również GPS LTE. Jeśli zresetujesz do ustawień fabrycznych to będzie jak nowy i miałbyś możliwość uaktywnić psim.

Dziękuję Ci za odpowiedź. Już zamówiłem w necie ładowarkę aby spróbować go aktywować. Pod zegarkiem jest informacja o GPS i LTE.

Czy ten eSIM można jakoś sklonować z moim bieżącym numerem telefonu (i nadal mieć ten sam numer zarówno na iPhone i SmartWatch) a tym samym móc nawet wyjść z domu bez telefonu mając wtedy komunikację ze światem właśnie z SW? Któryś z polskich operatorów to oferuje?