Jump to content
mac-forum.pl

Mapy Apple zostały odświeżone w całych Włoszech


Sabinka
 Share

Recommended Posts

W lipcu tego roku, Apple zaczął testować swoje odświeżone Mapy we Włoszech, po wdrożeniu w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii i Hiszpanii. Apple teraz oficjalnie uruchomił te ulepszenia Mapy we Włoszech, San Marino, Watykan, i Andora, jak donosi MacStories.

Mapy Apple

Mapy Apple zostały odświeżone w całych Włoszech

Aktualizacja wprowadza do regionów szereg niedostępnych wcześniej funkcji Map drogowych, w tym Look Around, prowadzenie po pasie ruchu, dane fotoradarów, budynki 3D, wskazówki Siri w języku ojczystym oraz ulepszoną nawigację. Aktualizacja dodaje również bardziej szczegółowe informacje na temat dróg oraz szybszą i dokładniejszą nawigację.

Gdy iOS 15 zostanie wydany, stacje tranzytowe we Włoszech będą łatwiejsze do znalezienia, a kierowcy będą mogli przypinać swoje ulubione linie komunikacyjne w Mapach i obserwować, kiedy powinni wysiąść za pomocą iPhone’a lub Apple Watch. Kierowcy zyskają możliwość zgłaszania wypadków, zagrożeń i kontroli prędkości również za pomocą Siri.

Co więcej, aktualizacje nie są ograniczone do obszarów miejskich, takich jak Rzym czy Mediolan. Dane Apple Maps zostały zaktualizowane w całym kraju, co poprawi podróż w całym regionie.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.