Jump to content
mac-forum.pl

Krótko przed premierą iPhone’a 13: Apple Online Store niedostępny


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Odliczanie trwa i już tylko kilka godzin dzieli nas od dzisiejszej konferencji Apple September 2021. Od godziny 19:00 producent z Cupertino opowie o iPhonie 13, Apple Watch 7 i nie tylko. W ramach przygotowań, Apple wyłączył swoj sklep Apple Store w sieci. W ten oto sposób przygotuje swój sklep na nowe produkty w najbliższych godzinach.

Apple Online Store niedostępny

Apple Online Store niedostępny

Stało się tradycją, że Apple bierze swój sklep internetowy offline na kilka godzin przed specjalnym wydarzeniem. Dzisiejszy wrześniowy keynote Apple nie jest wyjątkiem. Czy Apple przygotowuje się do nowego sprzętu za kulisami? Tak.

Jeśli próbujesz odwiedzić Apple Online Store właśnie teraz, będziesz musiał poczekać kilka godzin. Obecnie sklep internetowy Apple jest niedostępny.

Apple tego wieczoru skupi się przede wszystkim na iPhone 13, iPhone 13 Pro, Apple Watch 7 oraz słuchawkach AirPods 3. Możliwe są również inne innowacje. Keynote rozpocznie się o godzinie 19:00. Zazwyczaj Apple przywraca swój sklep do sieci kilka minut po premierze. Następnie, najpóźniej, otrzymujemy odpowiedź, jakie innowacje zostały dodane. Jak tylko sklep będzie ponownie dostępny, oczywiście damy Wam znać.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.