Jump to content
mac-forum.pl

iPad mini 6 rzekomo z 8,38-calowym wyświetlaczem – premiera sprzedaży w październiku?


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Godziny do dzisiejszego keynote Apple „California streaming” są policzone. Rozpoczyna się punktualnie o godzinie 19:00. Czy zobaczymy dziś nowego iPada mini 6? Prawdopodobnie nie. Jednak na krótko przed specjalnym wydarzeniem, wciąż pojawia się kilka gorących plotek na temat kolejnej generacji iPada mini.

Gizmodo Japan dokonało ekscytującego odkrycia na japońskiej stronie Amazon (teraz znowu offline). Przez krótki czas na liście znajdowała się osłona wyświetlacza Elcom dla 8,38-calowego iPada. To może być akcesorium do iPada mini 6.

iPad mini 6 rzekomo z 8,38-calowym wyświetlaczemZrzut ekranu: Amazon Japan

iPad mini 6 rzekomo z 8,38-calowym wyświetlaczem


iPad mini 6 pojawiał się i powracał raz po raz w ostatnich tygodniach i miesiącach. Młyn plotek jest jednomyślny, że Apple zdecyduje się na większy wyświetlacz dla nadchodzącego iPada mini. Ostatnio analityk Ross Young mówił o 8,3-calowym wyświetlaczu. Tak czy inaczej, wyświetlacz powinien być większy i użytkownicy na tym skorzystają.

Według Amazon Japan, osłona ekranu będzie dostępna od 20 października. Zazwyczaj producenci akcesoriów są dobrze poinformowani przed wprowadzeniem produktu na rynek. Dlatego też 8,38 cala może być prawidłowe. Koniec października również w zasadzie wpisuje się w nasze oczekiwania.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.