Jump to content
mac-forum.pl

Problem z dotykiem iphone 12 mini


Kacperyna
 Share

Recommended Posts

Witam,

Od tygodnia użytkuję Iphone 12 mini, i wszytsko byłoby pięknię gdyby nie problem jaki się pojawił, a mianowicie zakupiłem komplet ochronny od 3mk czyli szkło i etui i po założeniu się zaczęło… Gdy założyłem szkło hartowane to telefon znacznie stracił na responsywności, tj gdy chce obsługiwać telefon opuszkiem kciuka to ekran często nie łapie dotyku. Najdziwniejsze w tym wszystkim to że po zdjęciu etui problem znika. Muszę dodać że nałożone szkło nie dotyka etui ani nic więc teoretycznie jest poprawnie założone. Stąd też moje pytanie czy to wina telefonu czy szkła ? Od lat używam szkieł od 3mk i nie miałem jeszcze takiego problemu. Dodatkowo mam w domu drugiego ip 12 mini (ojca) i ma taki sam komplet założony a działa poprawnie …

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Hejka, krótko mówiąc wydaje mi się ze jest to wina szkła. Niektóre niestety tak maja ze po założeniu telefon gorzej reaguje na dotyk. Jedynym wyjściem żeby to spróbować jest oczywiście zdjęcie owego szkła i zobaczyć jak telefon bo tym reaguje na dotyk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.