Jump to content
mac-forum.pl

WWDC 2021: Apple zapowiada keynote na 7 czerwca


Sabinka
 Share

Recommended Posts

WWDC 2021, Apple właśnie oficjalnie ogłosił, że zapowiada Worldwide Developers Conference w tym roku z keynote na 07 czerwca 2021. Producent zdradził również resztę planu na WWDC 2021.

WWDC 2021: keynote Apple już 07 czerwcaphoto by apple.com

WWDC 2021: keynote Apple już 07 czerwca

Od ogłoszenia przez Apple konferencji WWDC 2021 minęło już kilka tygodni. Odbędzie się on w dniach 07 – 11 czerwca. Tradycyjnie, Apple otwiera swoją konferencję deweloperską keynote. Dlatego tylko formalnością było oficjalne potwierdzenie przez osoby odpowiedzialne za keynote na 7 czerwca. Dokładnie takie potwierdzenie miało miejsce kilka chwil temu. Rozpoczyna się o godzinie 19:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

Ale nie tylko keynote został właśnie potwierdzony, Apple wprowadziło również program WWDC21, który jest dostępny za darmo dla ponad 30 milionów deweloperów Apple z 227 regionów na całym świecie.

Apple wykorzystuje swoją konferencję dla deweloperów do zapowiedzi przyszłych aktualizacji oprogramowania. W skrócie – wszystko o systemach iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS 12, a także o technologiach, narzędziach i frameworkach, na których opierają się programiści. Konferencja oferuje programistom możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z inżynierami Apple, którzy pomogą im w tworzeniu innowacyjnych i wyróżniających się na tle innych platform aplikacji i gier.

1 czerwca Apple uczci pamięć studentów-programistów z całego świata, ogłaszając zwycięzców Swift Student Challenge – konkursu dla uczniów w każdym wieku, w którym mogą wykazać się miłością do programowania, tworząc własny plac zabaw Swift.

Przegląd

01 czerwca: Ogłoszono zwycięzców konkursu dla studentów Swift
07 czerwca: Apple Keynote
07 czerwca: Platforms State of the Union
10 czerwca: Nagrody Apple za wzornictwo

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.