Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 12 Pro Max zajmuje czwarte miejsce w teście baterii DXOMARK


Sabinka
 Share

Recommended Posts

W nowym teście baterii udostępnione dzisiaj przez DXOMARK, iPhone 12 Pro Max uplasował się na czwartym miejscu, za Oppo Find X3 Neo, Wiko Power U30 i Samsung Galaxy M51. Jest to najnowsza ekspansja DXOMARK poza jego dogłębne, i często kontrowersyjne, rankingi aparatów.

iPhone 12 Pro Max zajmuje czwarte miejsce w teście baterii DXOMARKscreenshot ze strony dxomark

DXOMARK jest dobrze znany ze swoich testów i porównań aparatów fotograficznych w smartfonach. W zeszłym roku iPhone 12 Pro uzyskał 128 punktów w teście aparatu DXOMark, plasując się na czwartym miejscu w klasyfikacji ogólnej. Wraz z rozszerzeniem swoich testów, firma zaczęła ostatnio obejmować audio, wyświetlacz, a teraz baterie.

Według DXOMARK, firma opiera swoje testy na autonomii, ładowaniu i wydajności:

DXOMARK opracował swój protokół testowania baterii i opisał ogólnie rodzaje testów, które wykonujemy, aby ocenić wydajność baterii smartfonów pod względem autonomii (jak długo trwa ładowanie, czyli żywotność baterii), ładowania (jak długo trwa ładowanie) oraz wydajności (jak efektywnie urządzenie zarządza swoją baterią podczas ładowania i rozładowywania).

Więcej o teście baterii można dowiedzieć się tutaj.

Dzięki temu nowemu testowi baterii iPhone 12 Pro Max jest czwartym najlepszym smartfonem w tej kategorii z wynikiem ogólnym 78. Ma 2 dni i jedną godzinę żywotności baterii, osiągnięcie 80% naładowania zajmuje 57 minut, a pełne naładowanie może zająć do 2 godzin i 27 Minut.

Dla DXOMARK, iPhone 12 Pro Max ma również stosunkowo dobry czas ładowania do momentu osiągnięcia 80%, po czym ładuje się bardzo wolno w porównaniu do Samsung Galaxy S21 Ultra i Oppo X3.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.