Jump to content
mac-forum.pl

Fortnite może powrócić na iPhona w październiku


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Podczas gdy Apple i Epic Games walczą w sądzie o procedury App Store, wielu fanów Fortnite tylko oczekuje na grę Epic’s Battle Royale, która ma powrócić na iPhone’a i iPada. Fortnite wdał sie w bitwę prawna, kiedy to po potajemnie zintegrował własną metodę płatności w grze na iOS, co spowodowało jego odrzucenie z App Store. Teraz ujawniono, że Fortnite może powrócić na iOS w październiku – i to za pośrednictwem platformy gier w chmurze GeForce NOW.

Fortnite na GeForce NOW

Fortnite na GeForce NOW – październikowa ” możliwa” data premiery

W zeszłym roku NVIDIA ogłosiła, że jej usługa gier w chmurze pojawi się w urządzeniach takich jak iPhone i iPad za pośrednictwem nowego klienta sieciowego dla Safari. Punktem kulminacyjnym miała być wersja Fortnite zoptymalizowana pod kątem urządzeń z ekranami dotykowymi. W komunikacie prasowym napisano:

Wraz ze wspaniałym zespołem z Epic Games pracujemy nad uruchomieniem przyjaznej dla dotyku wersji Fortnite, co opóźni dostępność gry. Podczas gdy biblioteka GeForce NOW najlepiej sprawdza się na urządzeniach mobilnych z kontrolerem, ponad 100 milionów graczy Fortnite budowało, walczyło i tańczyło w drodze do Victory Royale za pomocą dotyku.

Z niecierpliwością czekamy na dostarczenie mobilnego Fortnite w chmurze, napędzanego przez GeForce NOW. W niedalekiej przyszłości użytkownicy mogą spodziewać się gry na iOS Safari.

Podczas gdy GeForce NOW jest dostępny w przeglądarce od listopada zeszłego roku, wersja Fortnite zoptymalizowana pod kątem obsługi dotykowej pozostaje nieuchwytna. Teraz pojawiła się prawdopodobna data premiery. Tak więc Aashish Patel, dyrektor ds. zarządzania produktami w firmie NVIDIA, zeznał w procesie „Epic vs. Apple”, podając październik jako „możliwą” datę premiery zoptymalizowanej wersji Fortnite. To pierwszy raz, kiedy poznaliśmy ramy czasowe, w jakich Fortnite będzie znów grywalny na iOS. Tak na wszelki wypadek, gdyby Epic Games i Apple nie doszły do porozumienia.

via iMore

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.