Jump to content
mac-forum.pl

AirTag: Jak aktywować tajny tryb deweloperski


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Pierwsi zamawiający Apple AirTag już je otrzymali. Ci, którzy dopiero teraz zdecydują się na zamówienie w sklepie Apple, będą musieli poczekać kilka tygodni na ich dostawę. Jeden z użytkowników, który otrzymał AirTag, odkrył tajne menu dewelopera w aplikacji „Lokalizator”

AirTags tryb deweloperski

AirTag w trybie deweloperskim

W połączeniu z nowymi AirTag, w aplikacji „Lokalizator” można znaleźć tajny tryb deweloperski. Myślimy, że Apple po prostu zapomniał wyłączyć go dla użytkowników końcowych przed ostatecznym wydaniem iOS 14.5.

Ale jak dostać się do tego trybu? To dosyć proste. Wchodzisz do aplikacji „Lokalizator” i wybierasz AirTag w pobliżu. Następnie kliknij „Znajdź w pobliżu” Na wyświetlonym ekranie wyszukiwania kliknij nazwę urządzenia AirTag cztery razy w krótkim odstępie czasu w lewym górnym rogu. Zobaczysz wtedy nakładkę, która zawiera tryb deweloperski.

Tam możesz zobaczyć różne parametry i zmienić je. Można również przełączać się między „Trybem zbliżeniowym” a „Trybem interaktywnym”. Można również przełączyć się na tryb „Eco”. Możesz również wpływać na liczbę „kropek” animacji. Stukając cztery razy w nazwę AirTaga, możesz wyjść z trybu deweloperskiego.

Szczerze mówiąc, tryb deweloperski nie wnosi żadnej realnej wartości dodanej dla zwykłych użytkowników. Zanim zaczniesz manipulować elementami sterującymi, powinieneś być pewien, co robisz.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.