Jump to content
mac-forum.pl

Lokalizator AirTag w podróży: Film pokazuje śledzenie przesyłki na żywo


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Jak dobrze działa system śledzenia AirTaga? Podczas gdy najnowszy gadżet Apple’a obecnie zajmuje się zgubionymi kluczami i innymi przenośnymi przedmiotami dla pierwszych nabywców, YouTuber AirtagAlex miał na planie test na dużą skalę. Holenderski fan Apple wziął więc AirTaga i wysłał go pocztą na swój własny adres. Rezultat uwiecznił na filmie.

Lokalizator AirTag w podróżyphoto by apple

Śledzenie lokalizatora AirTag

Gdy tylko nowe AirTag dotarły do AirtagAlex, jeden z nich ponownie wyruszył w drogę. Aby sprawdzić, jak dobrze działa śledzenie AirTagów na żywo, YouTuber wrzucił koperte do skrzynki pocztowej przed własnymi drzwiami w ktorej znajdowal sie AirTag. Koperta była zaadresowana do samego AirTagaAlexa, więc AirTag powinien wrócić za kilka dni. Ale co się będzie działo w międzyczasie?

Aby rejestrować podróż AirTag, AirtagAlex miał uruchomiony programu Automator, który określał pozycję AirTag co 2 minuty. Interesująca była tu nie tylko ścieżka, ale też to, ilu pracowników poczty ma iPhone’a. Dzieje się tak, ponieważ pozycja AirTag jest określana za pośrednictwem aplikacji ” Lokalizator”.

Jak się okazało, AirTag stosunkowo często kontaktował się z ta aplikacja, co pozwoliło mu na wyznaczenie rozległej trasy. Na podstawie przesłanych danych o położeniu można stwierdzić, że AirTag przebył 120 kilometrów od skrzynki pocztowej oddalonej o 500 metrów aż do powrotu do domu. Kolejny eksperyment jest już w przygotowaniu. W tym miejscu AirTag zostanie wysłany do Norwegii.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.