Jump to content
mac-forum.pl

Atrapa iPhone 13 Pro Max pokazuje mniejsze „wcięcie”


Sabinka
 Share

Recommended Posts

W zasadzie iPhone 12 (Pro) i iPhone 13 (Pro) będą miały identyczny design. Jednak drugie spojrzenie powinno ujawnić kilka drobnych poprawek konstrukcyjnych. Jedną z różnic pomiędzy modelami iPhone’a z 2020 i 2021 roku będzie prawdopodobnie wnęka na wyświetlacz z przodu (notch).

iphone 13

iPhone 13 Pro Max z mniejszym notch

Nieco ponad cztery miesiące dzielą nas od zapowiedzi iPhone’ów z rodziny 13. Powoli, ale pewnie, widzimy w jakim kierunku będzie rozwijać się następna generacja. Jedną z różnic będzie prawdopodobnie wcięcie. W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka sygnałów, że wcięcie będzie węższe. W tym samym czasie, zgodnie z plotkami, Apple przeniesie głośnik.

Pokazana tu Atrapa powstała na podstawie jednego z szkiców i został zorganizowany przez Bena Geskina. Unbox Therapy zamieniło całą sprawę w filmik.

Na atrapie iPhone’a 13 Pro Max widać węższe wycięcie, a także przeniesioną słuchawkę. Poza tym, nie ma żadnych realnych różnic w stosunku do iPhone’a 12 Pro Max.

Jakie inne innowacje może przynieść ze sobą iPhone 13 (Pro)? Spodziewamy się nowego układu A15, mocniejszego chipu 5G, ulepszonego systemu kamer oraz wyświetlacza 120Hz (przynajmniej w modelach Pro).

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.