Jump to content
mac-forum.pl

Tylko wybrane kolory iMac M1 będą dostępne do nabycia w Apple Stores


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple opublikowało dziś informację prasową przypominającą klientom o rozpoczynających się jutro zamówieniach przedpremierowych iPadów Pro, Apple TV i komputerów iMac M1. Informacja prasowa zawiera również ciekawy ciekawostkę, że nie wszystkie z siedmiu kolorów iMac będą dostępne do zakupu lub wypróbowania w Apple Stores.

kolory iMac M1

Tylko wybrane kolory iMac M1 będą dostępne do nabycia w sklepach lokalnych Apple

Jak pierwszy zauważony przez 512 Pixels, Apple mówi, ze tylko zielony, różowy, niebieski i srebrny kolory iMac będą dostępne do zakupu w lokalnych Apple Store. Jeśli chcesz pomarańczowy, żółty, lub fioletowy iMac, trzeba będzie zamówić bezpośrednio z sklepu Apple Online.

Teoretycznie oznacza to również, że nie będziesz w stanie zobaczyć wszystkich siedmiu kolorów komputerów iMac osobiście przed podjęciem decyzji o tym, który kolor wybrać.

Oprócz samego komputera iMac dostępnego w siedmiu kolorach, wszystkie akcesoria Apple do tego komputera będą również dopasowane kolorystycznie. Oznacza to, że dołączone do zakupionego komputera iMac klawiatura Magic Keyboard, mysz Magic Mouse i gładzik Magic Trackpad będą pasować do koloru dołączonego do niego komputera iMac.

Apple nie podał jeszcze dokładnego czasu, kiedy rozpocznie sie przedsprzedaż iPad Pro, M1 iMac, i Apple TV jutro, ale historia sugeruje 5 rano PT / 8 rano czasu europejskiego będzie start. Jak zauważyliśmy wcześniej dzisiaj, komunikat prasowy sugeruje również, że pierwsze zamówienia pojawią się na progu klientów w dniu 21 maja.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.