Jump to content
mac-forum.pl

iPad Pro 2021 jest już dostępny w przedsprzedaży


Sabinka
 Share

Recommended Posts

iPad Pro 2021 można już zamówić w sklepie Apple. Apple odblokowało możliwość zamawiania nowego iPada Pro w Apple Online. Właściwa sprzedaż rozpocznie się w drugiej połowie maja. Można też już składać zamówienia przedpremierowe na nowego iMaca i nowe Apple TV 4K.

iPad Pro 2021

iPad Pro 2021 jest już dostępny w przedsprzedaży

W końcu nadszedł ten czas i użytkownicy mają teraz możliwość złożenia zamówienia na nowego iPada Pro w Apple Online.

Apple zaprezentował najpotężniejszego i najbardziej zaawansowanego iPada Pro w zeszłym tygodniu podczas imprezy „Spring Loaded”. Opracowany przez Apple układ M1 zapewnia ogromny skok wydajności i sprawia, że iPad Pro jest najszybszym urządzeniem w swojej klasie. iPad Pro 12,9″ jest wyposażony w nowy wyświetlacz Liquid Retina XDR, który zapewnia ekstremalny zakres dynamiki, gwarantując oszałamiające wrażenia wizualne i bardziej realistyczne szczegóły w najbardziej wymagających przepływach pracy HDR. Modele komórkowe z technologią 5G zapewniają jeszcze szybszą łączność bezprzewodową w podróży. Dodatkowo nowy iPad Pro obsługuje Thunderbolt. Ponadto, nowy ultra-szerokokątny obiektyw w przedniej kamerze umożliwia korzystanie z nowej funkcji „follow mode”, która pozwala na automatyczne kadrowanie idealnego ujęcia dla jeszcze lepszych połączeń wideo.

Ponadto, wiele innych drobnych usprawnień wyróżnia nowego iPada Pro 2021.

Cena i dostępność
Nowe 11-calowe i 12,9-calowe iPady Pro będą dostępne w kolorach srebrny i gwiezdnej szarości. iPad Pro jest dostępny w konfiguracjach 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB i 2 TB.

Ceny 11-calowego iPada Pro zaczynają się od 3899 zł za model Wi-Fi i 4 699,00 zł za model Wi-Fi + Cellular, a ceny 12,9-calowego iPada Pro zaczynają się od 5 499,00 zł za model Wi-Fi i 6 299,00 zł za model Wi-Fi + Cellular. Nowego iPada Pro można już zamawiać za pośrednictwem sklepu Apple Online.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.