Jump to content
mac-forum.pl

iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 und watchOS 7.5 beta 2 dostępna


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple wykorzystuje dzisiejszy dzień nie tylko do aktywacji opcji zamawiania nowych komputerów iMac, iPadów Pro i Apple TV 4K (2. generacji) w sklepie Apple Online, ale także do udostępnienia nowych bet na własnych serwerach. Od teraz można pobrać i zainstalować betę dla iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 i watchOS 7.5.

iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 und watchOS 7.5 beta 2 dostępna

Apple udostępnia betę 2 dla iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 i watchOS 7.5

Chwilę temu Apple udostępniło betę 2 do iOS 14.6, iPadOS 14.6, tvOS 14.6 i watchOS 7.5. Oznacza to, że zarejestrowani deweloperzy mają teraz możliwość pobierania i instalowania nowych wersji.

Jak dotąd, z bety 1 wyszły tylko marginalne ulepszenia. Na przykład, sformułowanie Apple dotyczące iOS 14.6 i iPadOS 14.6 jest następujące:

Teraz możesz zaktualizować swoje urządzenie z systemem iOS lub iPadOS bezpośrednio do najnowszej wersji Release Candidate bez usuwania profilu beta. Po aktualizacji do wersji RC można dokonać aktualizacji do następnej dostępnej wersji beta lub odinstalować profil, aby usunąć urządzenie z programu beta.

Nie wiadomo jeszcze, w jakim stopniu Beta 2 przyniesie nowe funkcje. Jest całkiem możliwe, że Apple skupi się przede wszystkim na drobnych usprawnieniach i poprawkach błędów. Jeśli nastąpią jakieś większe zmiany, będziemy o tym informować.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.