Jump to content
mac-forum.pl

Film pokazuje wnętrzne AirTag


Sabinka
 Share

Recommended Posts

AirTag można już zamawiać w sklepie Apple Online jak i Amazon. Dziś, w piątek, małe inteligentne urządzenia do wyszukiwania kluczy świętują swoją oficjalną premierę sprzedażową. Pierwsi nabywcy otrzymają swoje AirTagi i w tym samym czasie pierwsze egzemplarze wylądują na półkach sklepowych.

AirTagsphoto by YouTube/Haruki

Dziś AirTag trafiają w ręce klientów. I jak zwykle, są one natychmiast odkręcone i starannie rozbierane przez YouTuberow. Tak jest również w przypadku AirTag. Pojawiają się one na premierę sprzedaży w pierwszym filmiku z rozbiórki. Japoński kanał YouTube Haruki miał już kilka godzin dłużej do czynienia z Apple AirTag. Efektem jest trwający około 14 minut film, który pozwala zajrzeć do wnętrza obudowy.

AirTagi są łatwe do otwarcia, więc użytkownicy mogą w razie potrzeby wymienić baterię CR2032. Jednak filmik daje nam jeszcze jedno spojrzenie na Bluetooth i układ U1, a także inne komponenty. Jednym z ciekawych aspektów projektowych jest to, jak Apple używa cewki jako głośnik.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.