Jump to content
mac-forum.pl

AirPods 3 i Apple Music HiFi mają zostać zaprezentowane w najbliższych tygodniach


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Przed konferencja Apple „Spring Loaded”, wypłynęła plotka, że Apple ogłosi AirPods 3 „w odpowiednim czasie”. W zasadzie, AirPods 3 są podobno już „gotowe”. Teraz jednak wiemy, że słuchawki nie zostały zapowiedziane podczas wiosennego eventu Apple. Teraz mówi się, że ma sie to stać w „najbliższych kilku tygodniach”. Równolegle ma zostać odsłonięte Apple Music HiFi.

AirPods 3 i Apple Music HiFi mają zostać zaprezentowane w najbliższych tygodniach

Czyżby AirPods 3 i Apple Music HiFi pojawia sie już wkrótce ?

Hits Daily Double, powołując się na źródła w branży muzycznej, donosi, że Apple przygotowuje nową wersję HiFi swojego muzycznego serwisu streamingowego i ogłosi ją w najbliższych tygodniach. Oczekuje się, że nowe słuchawki AirPods 3 zostaną zaprezentowane w tym samym czasie.

Według raportu, Apple będzie oferować High Fidelity Sound w regularnej subskrypcji Apple Music. Deezer HiFi został ogłoszony kilka tygodni temu, a Spotify również czeka w kolejce z subskrypcją HiFi.

Dalej mówi się, że wraz z lepszą jakością dźwięku dla Apple Music, nowe AirPods (3rd generation) zostaną również zaprezentowane w najbliższych tygodniach. Na początku czerwca odbędzie się konferencja Apple WWDC. Jest całkiem możliwe, że Apple wykorzysta wydarzenie jako okazję do ogłoszenia innowacji wokół Apple Music i AirPods. Ogólnie oczekuje się, że AirPods 3 będą wyglądały jak AirPods Pro, ale bez aktywnej redukcji szumów.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.