Jump to content
mac-forum.pl

tvOS 14.5 z nową funkcją balansu kolorów już dostępny


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple udostępnił dziś tvOS 14.5 i HomePod 14.5 wszystkim użytkownikom posiadającym Apple TV HD, Apple TV 4K pierwszej generacji, HomePod i HomePod mini.

tvOS 14.5 z nową funkcją balansu kolorówphoto by apple

tvOS 14.5 z nową funkcją balansu kolorów

Aktualizacja przynosi wsparcie dla najnowszych kontrolerów PlayStation 5 DualSense i Xbox Series X, które mogą być używane do grania w gry z poziomu tvOS.

tvOS 14.5 przynosi także funkcję Adjust Color Balance do wszystkich dostępnych Apple TV. Dzięki zaawansowanym czujnikom w dekoderze i iPhonie, Apple TV wykorzystuje czujnik światła w iPhonie do porównania balansu kolorów ze standardową specyfikacją branżową stosowaną przez kinooperatorów na całym świecie.

Korzystając z tych danych, Apple TV automatycznie dostosowuje sygnał wyjściowy wideo, aby zapewnić znacznie wierniejsze kolory i lepszy kontrast – bez konieczności dostosowywania ustawień telewizora.

Oprogramowanie dodaje także obsługę Apple TV 4K drugiej generacji oraz nowego pilota Siri Remote, który współpracuje z poprzednią wersją Apple TV. Nowe Apple TV i Siri Remote będą dostępne do zamówienia w piątek, 30 kwietnia.

HomePod 14.5, na przykład, jest pierwszą aktualizacją do HomePod po tym, jak Apple zaprzestał jego produkcji w marcu ubiegłego roku i przynosi wsparcie dla dwóch nowych głosów Siri. Poza tym, HomePod OS ma drobne poprawki błędów.

Możesz pobrać tvOS 14.5 w Ustawieniach na swoim Apple TV. Aby zaktualizować HomePod 14.5, musisz użyć aplikacji Home na swoim iPhonie.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.