Jump to content
mac-forum.pl

Apple dodaje nowy wygaszacz ekranu „Hello” w macOS Big Sur 11.3


Sabinka
 Share

Recommended Posts

macOS Big Sur 11.3 zawiera ukryty wygaszacz ekranu „Hello”, który wydaje się być zaprojektowany dla nowych modeli iMac, ale można go także zainstalować na każdym Macu z aktualizacją 11.3.

macOS Big Sur 11.3

Wygaszacz ekranu „Hello” w macOS Big Sur 11.3

Jak mówi 9to5Mac, nowy wygaszacz ekranu nie jest domyślnie dostępny, ale dzięki prostej instrukcji można uzyskać do niego dostęp nawet na Macach z procesorem Intel‌.

Aby korzystać z nowego wygaszacza ekranu Hello, musisz najpierw posiadać system macOS 11.3. Następnie wystarczy odwiedzić następującą lokalizację w Finderze:

/ System / Library / Screen Savers / i skopiować wygaszacz Hello.screen na pulpit.

Zmień nazwę Hello.saver na Hellocopy.saver, a następnie kliknij go dwukrotnie, aby zainstalować. Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie instalacji przy użyciu hasła administratora. Po weryfikacji wygaszacz ekranu zostanie zainstalowany i będzie dostępny w Preferencjach systemowych → Wygaszacz i biurko → Wygaszacz ekranu.

Pamiętaj, że wygaszacz ekranu Hello wymaga systemu macOS 11.3, więc jeśli spróbujesz zainstalować go we wcześniejszej wersji systemu macOS, pojawi się błąd informujący, że wymagana jest wersja 11.3. Obejrzyj film poniżej, jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek.

Wybierz wygaszacz ekranu Hello i kliknij podgląd, aby zobaczyć jego podgląd w akcji. Naprawdę fajne jest to, że wygaszacz ekranu oferuje kilka konfigurowalnych opcji dostosowywania wyglądu.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.