Jump to content
mac-forum.pl

AirTags i fioletowe modele iPhone’a 12 już dostępne do kupienia


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple przyjmuje już zamówienia na AirTags, fioletowego iPhone’a 12 i fioletowego iPhone’a 12 mini za pośrednictwem sklepu internetowego i aplikacji Apple Store.

airtagsphoto by apple

AirTags i fioletowe modele iPhone’a 12 już dostępne


AirTags są wyceniane na 159,00 zł za sztukę, pakiet czterech Airtagow w cenie 549,00 zł. AirTags są uprawnione do bezpłatnego grawerowania, z dostępnym miejscem pozwalającym na maksymalnie cztery litery lub trzy do czterech znaków emoji w zależności od wielkości emoji. Grawerowanie będzie opóźnić wysyłkę AirTags.


AirTags można przymocować do przedmiotów, które łatwo zgubić, takich jak klucze, aby śledzić te przedmioty wraz z urządzeniami Apple. AirTags mają korzyści, takie jak chip U1 i Precision Finding dla modeli iPhone 11 i 12.

Nic nie wskazuje na to, że AirTags będą w niedoborze, ale zawsze warto wcześniej złożyć zamówienie. Apple sprzedaje również akcesoria AirTag, takie jak pasek i skórzany brelok w cenach, które zaczynają się od 159,00 zł.

Wraz z AirTags, sa również nowo ogłoszone fioletowe iPhone 12 i 12 mini dostępne do zakupu. Urządzenia te są identyczne z istniejącymi modelami iPhone 12 i 12 mini, tylko w fioletowym odcieniu.

fioletowe modele iPhone'a

Fioletowe modele iPhone’a

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.