Jump to content
mac-forum.pl

AirTag zawiera chip U1 dla funkcji 'Precyzyjnego wyszukiwania'


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Długo oczekiwany AirTag został ostatecznie odsłonięty dzisiaj, i zgodnie z oczekiwaniami, małe akcesoria w kształcie koła mogą być dołączone do elementów, takich jak portfele, klucze, i więcej, aby umożliwić je śledzić w aplikacji Lokalizator.

AirTag zawiera chip U1

AirTag jest wyposażony w chip U1, a na urządzeniach, które również mają chipy U1, jest funkcja Precyzyjnego wyszukiwania.

U1 Ultra Wideband chipy są zawarte w iPhone 11 i iPhone 12, z Precyzyjnym wyszukiwaniem jest w stanie dokładniej określić odległość i kierunek zagubionego AirTag, gdy jest w zasięgu, w porównaniu do samego Bluetooth.

Jeśli Twoim celem jest znalezienie zagubionego przedmiotu i masz iPhone’a 11 lub 12, funkcja Precyzyjnego wyszukiwania skieruje Cię do zagubionego AirTaga, wykorzystując dane wejściowe z kamery, ARKit, akcelerometru i żyroskopu, ze wskazówkami dostarczanymi przez dźwięk, haptykę i wizualne informacje zwrotne.

Wyświetli on bardzo konkretne wskazówki, które doprowadzą Cię prosto do miejsca, w którym znajduje się zgubiony przedmiot, co może okazać się przydatne, jeśli zgubisz gdzieś w domu coś takiego jak klucze.

AirTags, które są oddzielone od właściciela i znajdują się poza zasięgiem Bluetooth, skorzystają z sieci Find My, która wykorzystuje urządzenia Apple, takie jak iPhone’y, iPady i komputery Mac. Sieć Find My może wykrywać sygnały Bluetooth z zagubionego AirTaga i przekazywać informacje o jego lokalizacji właścicielowi.

Każdy AirTag jest w cenie 159,00 zł, a pakiet czterech jest dostępny w cenie 549,00 zł. AirTags można nabyć 23 kwietnia od 14:00 godziny.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.