Jump to content
mac-forum.pl

Xbox Cloud Gaming dla iPhone’a i iPada startuje jutro


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Microsoft ogłosił, że jego przeglądarkowa usługa Xbox Cloud Gaming zostanie uruchomiona w wersji beta dla wybranych użytkowników iPhone’ów i iPadów już jutro.

Xbox Cloud Gaming

Xbox Cloud Gaming dla iPhone’a i iPada startuje jutro

Pod koniec ubiegłego roku Microsoft ogłosił, że jeszcze w tym roku udostępni swoją usługę gier xCloud na większej liczbie urządzeń. Od jutra, wtorku (20 kwietnia 2021), Microsoft wyśle zaproszenia do wybranych członków Xbox Game Pass Ultimate, aby przetestować ograniczoną betę Xbox Cloud Gaming dla komputerów PC z systemem Windows 10 oraz telefonów i tabletów Apple za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Zacznij od ponad 100 tytułów gier Xbox Game Pass.

Początkowo wszystko to dzieje się w dość ograniczonej formie. Microsoft chce wykorzystać ograniczoną betę do zdobycia doświadczenia. Mówi, że będzie stale zapraszać i dodawać kolejnych użytkowników we wszystkich 22 krajach, w których usługa jest oferowana (Polska jest uwzględniona).

Plan Microsoftu jest szybko w najbliższych miesiącach udostępnić dla wszystkich członków Xbox Game Pass Ultimate, dając więcej możliwości ludziom gry Xbox w zupełnie nowy sposób. Osoby, które otrzymają zaproszenie, będą potrzebowały jedynie kompatybilnego kontrolera Bluetooth lub USB, lub będą mogły użyć niestandardowych kontrolerów dotykowych dla ponad 50 gier, aby rozpocząć grę i testowanie.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.