Jump to content
mac-forum.pl

Nowy 12.9-calowy iPad Pro będzie o 0,5 mm grubszy, aby pomieścić wyświetlacz Mini-LED


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Nadchodzący 12,9-calowy iPad Pro będzie grubszy niż wersja poprzedniej generacji, prawdopodobnie ze względu na wyświetlacz mini-LED. Słyszeliśmy już kilka plotek o zmianie grubości, a teraz wyciekły zdjęcia projektowe, które to potwierdziły.

Nowy 12,9-calowy iPad Pro

Nowy 12,9-calowy iPad Pro

Źródło, które projektuje akcesoria dla urządzeń Apple wysłał MacRumors serię zdjęć, które zawierają dokładne wymiary dla nowych modeli iPad Pro, i choć nie możemy podzielić się zdjęciami, możemy podzielić się przeciekami pomiarów, które są zgodne z pomiarami dzielonymi przez Mac Otakara w lutym.

12,9-calowy model będzie mierzyć w 280,65 mm długości (11,04 cala), 215 mm szerokości (8,46 cala) i 6,4 mm grubości (0,25 cala). Z wyjątkiem grubości, wymiary te są mniej więcej takie same jak wymiary obecnego iPada Pro, a to pasuje do plotek słyszeliśmy sugerując, że nie będzie kilka zmian konstrukcyjnych do urządzenia.

6,4 mm jest o 0,5 mm grubszy niż grubość obecnego 12,9-calowego iPada Pro, który ma 5,9 mm grubości. Zmiana grubości jest ze względu na wyświetlacz mini-LED, funkcja, która będzie wyjątkowa dla 12,9-calowego modelu.

Wcześniejsze plotki wskazywały, że obiektywy aparatów w nowych modelach iPada Pro będą mniej wystające, a także nastąpią niewielkie zmiany w wielkości wypukłości aparatu. Rysunki projektowe sugerują, że garb aparatu będzie mierzyć 27,67 mm na 27,67 mm, nieco większy niż wcześniejszy garb aparatu 27 mm x 27 mm.

Jeśli chodzi o 11-calowy iPad Pro, wymiary pozostaną w dużej mierze takie same, w tym grubości. Będzie mierzyć w 247,6 mm (9,74 cala) przez 178,5 mm (7,02 cala) przez 5,9 mm (0,23 cala).

Nie może być jednak bardziej drastyczne zmiany w wielkości garbu aparatu niż w 12,9-calowym modelu. Obecny 11-calowy iPad Pro ma wypukłość aparatu , który mierzy w 26,7 mm na 26,7 mm, ale nowa wersja aparatu może być mniejsza z wymiarami 25,3 mm na 25,3 mm.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.