Jump to content
mac-forum.pl

Apple Pencil 3 zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu – AirPods 3 pokazują się na zdjęciu


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Dla nas jest pewne, że Apple wykorzysta wydarzenie „Spring Loaded” w przyszłym tygodniu, aby ogłosić nowego iPada Pro. W tym samym czasie producent może zaprezentować także Apple Pencil 3.

Apple Pencil 3

iPad Pro 2021 i Apple Pencil 3

Jeśli wierzyć przeciekowi na chińskiej sieci społecznej Weibo, Apple zaprezentuje nową generację Apple Pencil w przyszłym tygodniu. Model ten po raz pierwszy pojawił się na Twitterze w zeszłym miesiącu. Jednak ze zdjęcia, które były dostępne, można było wyciągnąć niewiele informacji. Apple może powrócić do gładkiej konstrukcji dla Apple Pencil 3. Apple już opiera się na błyszczącej konstrukcji oryginalnego Apple Pencil. Apple Pencil (2. generacji), z drugiej strony, ma matowe wykończenie. Apple Pencil 2 został wprowadzony w 2018 roku wraz z ówczesnym iPadem Pro.

Jakie innowacje może przynieść Apple Pencil 3 jest czysto spekulacyjne. Czy Apple Pencil 3 jest wyposażony w silnik Taptic Engine zapewniający haptyczne sprzężenie zwrotne? Czyżby Apple postawiło w tym modelu na nowe czujniki, które będą współpracować z iPadem Pro 2021? Czy są jakieś nowe funkcje? Czy Apple zwiększa precyzję?

iPad Pro 2021, prawdopodobnie przejdzie na A14X chip, 5G chip, ulepszony system kamer i mini-LED wyświetlacz (przynajmniej na 12,9-calowy model). Mówi się także o Thunderbolt 4.

AirPods 3

AirPods 3 wkrótce na rynku?

W tym samym oddechu, użytkownik Weibo UnclePan również mówi o AirPods 3 i sugeruje, że są one wkrótce wprowadzone na rynek. Ostatnio jednak mieliśmy do czynienia ze sprzecznymi oświadczeniami w tym względzie. Analityk Ming Chi Kuo mówi raczej o jesieni 2021 r. niż o wiośnie 2021 r. Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że Apple projekt AirPods 3 na wzór AirPods Pro. Jednak AirPods 3 nie oczekuje się, aby uzyskać aktywną redukcję szumów. Niemniej jednak, wewnątrz obudowy powinna znajdować się jedna lub dwie korekty.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.