Jump to content
mac-forum.pl

Wyciekły projekty iPhone 13 Pro Max i 13 Mini!


Sabinka
 Share

Recommended Posts

EverythingApplePro najnowsze wideo zawiera 3D wydrukowane makiety i renderowania w oparciu o wyciekły schematy obecnie używane przez producentów akcesoriów.

W szczególności, ukośny układ tylnych kamer, pochodzi zarówno do modelu bazowego iPhone 13 i 13 mini. iPhone 13 Pro Max utrzymuje ten sam układ modułu aparatu, ale poszczególne obiektywy są znacznie większe, a ogólny moduł wystaje dalej od ciała telefonu.

iPhone 13 Pro Max i 13 Mini!

iPhone 13 Pro Max i 13 Mini

Większe obiektywy powinny skutkować lepszą jakością zdjęć, ponieważ więcej światła może dotrzeć do czujników aparatu cyfrowego.

Wcześniej analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że ogniskowa iPhone’a 13 zmieni się na 1/1,7″, aż z 1/2″ iPhone’a 12.

Rozmiar piksela również wzrośnie z 1,7 mikrometra do 2 mikrometrów w tym roku. Zdjęcia wykonane na serii 13 powinny charakteryzować się większą ilością szczegółów i mniejszym szumem, szczególnie w słabym oświetleniu.

Oczywiście, dla tych, którzy chcą trzymać się aktualizacji na kolejny rok, Kuo przewiduje, że 2022 iPhone’y będą jeszcze lepsze i wyposażone w skuteczny 2,5-mikrometrowy rozmiar piksela, łącząc 48-megapikselowy czujnik źródłowy do 12-megapikselowego obrazu wyjściowego.

Oprócz większych obiektywów aparatu, ogólny moduł aparatu jest również coraz grubszy i będzie wystawać z głównej części telefonu o dodatkowe 0,9 mm w porównaniu do iPhone 12.

Wymiary te pokrywają się z wcześniejszym raportem od Macotakara. Wydaje się również teraz potwierdzone, że tylny skaner LiDAR będzie wyłącznie dostępny do high-end Pro modeli.

Oczekuje się, że iPhone 13 zadebiutuje jesienią, lądując w typowym dla Apple harmonogramie wydawania flagowych iPhone’ów we wrześniu. iPhone 13 będzie oferowany w tych samych rozmiarach ekranu, jak iPhone 12: 5,4-calowy model, dwa 6,1-calowe modele i 6,7-calowy model. Będzie to najwyraźniej ostatnia generacja „mini”, ponieważ 5,4-calowy model odchodzi w przyszłym roku.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.