Jump to content
mac-forum.pl

Apple TV+ zapowiada film animowany „Blush”


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple Original Films i Skydance Animation zapowiedziały dziś krótkometrażowy film animowany „Blush„. Blush to osobista opowieść o uzdrowieniu, nadziei i miłości oraz pierwszy film krótkometrażowy powstały w wyniku współpracy Apple i Skydance.

Blush

Apple TV+ zapowiada film animowany Blush

Minęły już około dwa miesiące od ogłoszenia, że Apple TV+ podpisało wieloletnią umowę ze Skydance Animation. Studio animacji ma produkować nowe filmy i seriale dla Apple TV+ skierowane do młodszej widowni.

Teraz Apple i Skydance zapowiadają Blush. Jest to pierwszy film krótkometrażowy oparty na wieloletnim partnerstwie. Wspólnym celem firm jest dostarczanie przełomowych filmów animowanych i seriali animowanych w kinowej jakości w ponad 100 krajach za pośrednictwem Apple TV+.

Blush śledzi podróż astronauty-ogrodnika, który przeżywa po awaryjnym lądowaniu na opuszczonej planecie karłowatej. Kiedy przybywa eteryczny gość, były podróżnik odkrywa radość z budowania nowego życia i przekonuje się, że wszechświat przyniósł niesamowite rezultaty. Na razie nie wiadomo, kiedy film pojawi się na Apple TV+.

Apple miało do tej pory dobre doświadczenia z filmami animowanymi. Świetnie przyjęty film „Wolfwalkers” był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Animowany.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.