Jump to content
mac-forum.pl

Asystent Google może teraz pomóc Ci znaleźć zgubionego iPhone’a


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Google ogłosił dziś nowe automatyzacje i funkcje internetowe pochodzących do Google Assistant dla Androida i iOS, z najbardziej godną uwagi funkcją dla użytkowników Apple jest możliwość zlokalizowania zagubionego iPhone’a za pomocą cyfrowego asystenta.

Asystent Google może teraz pomóc Ci znaleźć zgubionego iPhone'aphoto by blog.google

Asystent Google może teraz pomóc Ci znaleźć zgubionego iPhone’a

Użytkownicy Androida od dawna mogą korzystać z Asystenta Google, aby wywołać dźwięk dla swojego smartfona, jeśli się zgubił. Ta sama zdolność, podobnie jak własny system Find My firmy Apple, przychodzi do iPhone’a. Funkcja pozwoli użytkownikom, którzy mają Asystenta Google, inteligentny głośnik i towarzyszącą aplikację Google Home dla iOS żeby znaleźć zgubione urządzenie.

Alarm jest uruchamiany po zapytaniu „Hej Google, znajdź mój telefon” przez inteligentne urządzenia domowe Google. Po wyzwoleniu, Google Home app wyśle krytyczny alert iOS na iPhone’a. Apple oferuje aplikacjom możliwość korzystania z krytycznych alertów, które są specjalne powiadomienia, które mogą przebić się przez Nie przeszkadzać, lub tryb cichy, aby zapewnić, że dotrą do użytkownika. Aplikacje z krytycznych alertów wymagają specjalnego zatwierdzenia od Apple, a Google wydaje się, że uzyskał tę zgodę.

Dodatkowe funkcje przychodzące do aplikacji Google Assistant obejmują „Assistant Routines”, który Google mówi, że ułatwi wykonywanie wielu czynności na raz z jednego polecenia automatycznie, a Duplex aktualizacji, która sprawia, że zamawianie na wynos i dostawy łatwiejsze z restauracji partnerskich.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.