Jump to content
mac-forum.pl

iOS 14.5, iPadOS 14.5 i macOS 11.3: Beta 8 jest gotowa


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Kilka chwil temu Apple udostępniło na własnych serwerach do pobrania betę 8 systemu iOS 14.5 oraz iPadOS 14.5. Dzięki temu zbliżamy się o krok do ostatecznej wersji. Nie powinno minąć wiele czasu, aż iOS 14.5 i iPadOS 14.5 będą dostępne do pobrania dla wszystkich.

iOS 14.5, iPadOS 14.5

Apple udostępnia betę 8 do iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Od teraz zarejestrowani deweloperzy mają możliwość pobrania i zainstalowania bety 8 systemu iOS 14.5 oraz iPadOS 14.5. W ostatnich miesiącach Apple już sumiennie majstrował przy aktualizacji X.5 i wydał wszystkie rodzaje wersji beta.

Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że iOS 14.5 i iPadOS 14.5 to stosunkowo duże aktualizacje. W tym momencie nie chcemy zagłębiać się we wszystkie nowe funkcje, możecie je przeczytać głównie tutaj. Do najważniejszych innowacji należy z pewnością odblokowywanie iPhone’a za pomocą Apple Watch, gdy mamy na sobie maskę. Jest to jednak – jak już wspomniano – tylko jedna z wielu nowych funkcji, które przyniosą ze sobą nadchodzące aktualizacje.

W pełni spodziewamy się, że Apple wyda finalną wersję iOS 14.5 i iPadOS 14.5 jeszcze w tym miesiącu. W tym samym czasie, Apple ma ogłosić nowy sprzęt. Mamy tu na myśli przede wszystkim nowego iPada Pro. Zaproszenia na keynote zostały rozesłane późnym wieczorem. Impreza odbędzie się 20 kwietnia. Niewykluczone, że Apple opublikuje release candidate dla iOS 14.5 i iPadOS 14.5 w wieczór keynote, a finalną wersję niedługo później.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.