Jump to content
mac-forum.pl

„Spring Loaded”: Apple oficjalnie zapowiada wiosenną imprezę


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple oficjalnie zaprosiło na swoje pierwsze wydarzenie w tym roku. W trakcie wydarzenia 20 kwietnia spodziewane są m.in. nowe modele iPadów Pro i być może nowe słuchawki Airpods.

"Spring Loaded": Apple oficjalnie zapowiada wiosenną imprezę

Apple oficjalnie zapowiada wiosenną imprezę

Tradycyjny mały wiosenny event Apple’a będzie w tym roku połączony z keynote. W ostatnich latach nowe produkty były ogłaszane wyłącznie za pośrednictwem komunikatów prasowych. Możliwe, że z powodu pandemii Corona, producent iPhone’a zdecydował się na „prawdziwe” wydarzenie tym razem, które Apple asystent głosowy Siri wyciekły przed czasem dzisiaj. Podobnie jak w przypadku dwóch ostatnich wydarzeń, będzie to prawdopodobnie pre-rejestrowana, ale z pewnością zabawna i rozrywkowa prezentacja.

Wydarzenie Apple 20 kwietnia – wirtualna prezentacja w Apple Park
O tym, że Apple planuje zorganizować event w kwietniu mówiło się już od jakiegoś czasu. Wcześniej, młyn plotek mówił o wydarzeniu w dniu 23 marca, ale to było daleko od znaku. Teraz data jest oficjalna i możemy spodziewać się kilku nowych produktów Apple.

Apple wydarzenie w kwietniu jest nowością. W przeszłości producent zwykle ogłaszał nowe produkty w marcu za pośrednictwem komunikatu prasowego. Ostatnie regularne wydarzenie miało miejsce w marcu 2018 roku, które nie odbyło się w kalifornijskiej siedzibie, ale w Chicago i miało charakter edukacyjny. Premiery nowych produktów w kwietniu są dla Apple dość nietypowe, ale w zeszłym roku producent zaprezentował o tej porze budżetowy model iPhone SE.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.