Jump to content
mac-forum.pl

Samsung iTest umożliwia wypróbowanie smartfona Galaxy na iPhonie


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Samsung uruchomił iTest, interaktywną witrynę internetową, która ma umożliwić użytkownikom iPhone’a przetestowanie Androida jak Samsung Galaxy lub „wypróbowanie drugiej strony”, jak to określa Samsung.

Samsung iTest

Samsung iTest umożliwia wypróbowanie smartfona Galaxy na iPhonie

Według czytelnika MacRumors, który natknął się na tę funkcję, witryna iTest jest reklamowana w Nowej Zelandii. Odwiedzenie witryny internetowej iTest na iPhonie zachęca użytkowników do zainstalowania aplikacji internetowej na ekranie głównym.

Stamtąd dotknięcie aplikacji uruchamia się na ekranie głównym symulowanego smartfona Galaxy wraz z szeregiem aplikacji i opcji ustawień. Możesz otworzyć Galaxy Store, zastosować motywy, a nawet uzyskać dostęp do wiadomości i aplikacji telefonu.

Samsung iTest

Otrzymasz symulowane rozmowy telefoniczne, aby opowiedzieć o funkcjach Galaxy, a także serię wiadomości, a także samouczek dotyczący aparatu od Logana Doddsa, który omawia wszystkie dostępne opcje fotograficzne.

Istnieje wiele wskazówek, które pojawiają się podczas poruszania się po interfejsie, aby poinformować Cię o wszystkich niedostępnych funkcjach, a także możesz przeglądać aplikację Galaxy Wearable ze wszystkimi akcesoriami Samsunga.

Aplikacja Galeria zawiera zdjęcia, samouczki do aplikacji Samsung Kids i Samsung Health, a aplikacja ustawień informuje o niektórych dostępnych funkcjach dostosowywania.

Interaktywne doświadczenie firmy Samsung jest zgrabne i dodano nawet kilka żartów. Na przykład po przejściu do aplikacji Ustawienia dotknięcie ustawienia mówi, że obsługa została uproszczona, „aby nasz programista mógł zrobić sobie przerwę na lunch”.

  • iTest
  • iTest

Jest to przydatny sposób na przyjrzenie się funkcjom, które są dostępne na urządzeniach Galaxy, jeśli ich nie posiadasz, i jest to zdecydowanie najbardziej ambitny wysiłek Samsunga, aby przyciągnąć użytkowników iPhone’a.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.