Jump to content
mac-forum.pl

macOS Big Sur 11.3, siódma beta systemu


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Dostępny jest do pobrania system macOS Big Sur 11.3 Beta 7. Po tym, jak Apple wydał wczoraj wieczorem wersję beta 7 na iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 i tvOS 14.5, dziś wieczorem pojawila się nowa wersja beta dla komputerów Mac.

macOS Big Sur 11.3 Beta 3

Apple wypuszcza wersję beta 7 dla systemu macOS Big Sur 11.3

Nie tylko iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 i tvOS 14.5 są w końcowej fazie rozwoju, wydanie macOS Big Sur 11.3 nie powinno trwać długo. Apple właśnie wypuściło Bete 7 i jest o krok bliżej do ostatecznej wersji.

MacOS 11.3 to zdecydowanie duża aktualizacja. Jest więcej opcji dostosowywania w Safari, aplikacje na iPhone’a i iPada są jeszcze lepsze na komputerach Mac z M1, są nowe funkcje dla aplikacji Przypomnienia i Apple Music, użytkownicy mogą grać w swoje ulubione gry za pomocą najnowszego bezprzewodowego kontrolera Xbox Series X lub Sony Kontroler bezprzewodowy DualSens i macOS Big Sur 11.3 oferują również pełną obsługę par stereo HomePod.

Ponadto macOS Big Sur 11.3 WebM Video oferuje obsługę przeglądarki Safari, autoodtwarzanie w aplikacji muzycznej, nową kartę pomocy w menu „Informacje o tym Macu”, zoptymalizowane ładowanie wpisów kalendarza oraz jedną lub drugą nową funkcję. Nie wiadomo jeszcze, czy Beta 3 będzie oferować dalsze innowacje. Jeśli nastąpi znacząca poprawa, poinformujemy o tym.

Oczekujemy ostatecznego wydania w kwietniu.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.