Jump to content
mac-forum.pl

iPad mini 6: Przeciek pokazuje nowego iPada


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Minęły około dwa lata od momentu, gdy Apple zaprezentowało i wprowadziło na rynek iPada mini 5 wraz z iPadem Air 3. Podczas gdy iPad Air 4 jest już dostępny od dłuższego czasu jako następca iPada Air 3, Apple prędzej czy później ogłosi również nową generację iPada mini. Przeciek pokazuje, w jakim kierunku zmierza iPad mini 6.

iPad mini 6

Tak ma wyglądać iPad mini 6

Ostatnio mówiło się, że rozmiar wyświetlacza iPada mini wzrośnie. Apple mogłoby to osiągnąć dzięki temu, że ramka wokół wyświetlacza byłaby cieńsza. Tym samym wyświetlacz może stać się większy, a wymiary urządzenia pozostaną niemal identyczne.

Makieta, która teraz wypłynęła, wskazuje właśnie na taki projekt. Nieco irytujące jest jednak renderowanie przycisku home czy czujnika Touch ID. Na makiecie wygląda na to, że czujnik Touch ID jest zintegrowany z wyświetlaczem. Apple z pewnością nie umieści takiej innowacji w pierwszej kolejności w iPadzie mini. W związku z tym pozostaje wątpliwe, czy nowy iPad mini będzie miał czujnik Touch ID w wyświetlaczu. Na tylnej części makiety widać pojedynczy aparat fotograficzny.

Analityk Ming Chi Kuo mówi o tym, że nowy iPad mini 6 będzie miał wyświetlacz o przekątnej od 8,5 do 9 cali i pojawi się w pierwszej połowie 2021 roku. Oprócz większego wyświetlacza, Apple z pewnością wyposaży urządzenie w bardziej wydajny układ. W iPadzie mini 5 Apple postawiło na układ A12, natomiast iPad mini 6 będzie korzystał z co najmniej układu A13.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.