Jump to content
mac-forum.pl

Reddit App kończy wsparcie dla iOS 12


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Reddit dla iOS i iPadOS nie obsługuje już systemu iOS 12 i starszych, co oznacza, że klienci korzystający z wersji mobilnego systemu operacyjnego Apple wydanej ponad dwa lata temu nie będą mogli korzystać z aplikacji.

reddit

Reddit kończy wsparcie dla iOS 12

Reddit po cichu ogłosił nową zmianę w swojej najnowszej aktualizacji App Store, mówiąc, że „Idąc naprzód, będziemy wspierać tylko iOS 13.0 i wyżej.” Mówiąc prościej, użytkownicy będą teraz potrzebować iPhone’a 6s lub nowszego, aby korzystać z Reddita po aktualizacji App Store. Na szczęście większość aktywnych iPhone’ów i urządzeń iPad korzysta z iOS 14, co oznacza, że brak wsparcia dla starszych firmware’ów iOS nie wpłynie na znaczną ilość użytkowników.

W swojej aktualizacji App Store, Reddit wprowadził również nową funkcję „dwukrotne stuknięcie w obraz, aby powiększyć”, która daje użytkownikom więcej możliwości powiększania zdjęć, podobnie jak w przypadku stockowej aplikacji Zdjęcia na iOS i iPadOS.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.