Jump to content
mac-forum.pl

Wyciekły egzemplarze pokazujące iPad Mini 6 oraz nowe modele iPad Pro


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Plotki sugerują, że Apple wyda odświeżone wersje modeli iPad mini i iPad Pro w pierwszej połowie tego roku, potencjalnie już w tym miesiącu, a nowy przeciek dzisiaj dostarczyła nam ewentualny podgląd tego, czego można się spodziewać w zakresie ogólnego projektu urządzeń i perspektyw aparatu.

iPada Mini 6 oraz nowe modele iPada Pro

Egzemplarze pokazujące iPad Mini 6 oraz nowe modele iPad Pro

Tech leaker i Apple blogger Sonny Dickson dziś rano udostępnione zdjęcia na Twitterze pokazując atrapy wersji nadchodzących 11-calowych i 12,9-calowych modeli iPad Pro, a odświeżony iPad mini 6. Dummies są zazwyczaj oparte na schematach CAD pochodzących z chińskiego łańcucha dostaw, i są często używane do pomocy przed oficjalnym ujawnieniem.

Być może największym punktem rozmowy w zdjęciach jest wygląd iPada mini, który wydaje się charakteryzować ten sam ogólny projekt poprzedniego modelu, w komplecie z przyciskiem Home i grubych ramek na górze i na dole, chociaż Dickson sugeruje urządzenie wygląda „nieco grubsze”.

iPad Mini 6 i iPad Pro

Analityk Apple Ming-Chi Kuo wierzy Apple wprowadzi nowy iPad mini, który może mierzyć w 8,5 do 9 cali, a Bloomberg’s Mark Gurman podobnie powiedział, że następny iPad mini będzie miał większy wyświetlacz. Jednak, czy zwiększony ekran będzie oznaczać większy iPad mini lub zmniejszenie ramek pozostał niejasny, i trudno jest powiedzieć, dokładny rozmiar manekina na zdjęciach.

Japońska strona Mac Otakara twierdzi, że iPad mini 6 będzie wyposażony w 8,4-calowy wyświetlacz z cieńszymi ramkami i wzornictwem podobnym do iPada Air 3. Ale twierdzi również, że nowy model będzie nadal wyposażony w przycisk Touch ID Home i port Lightning, a zatem nie oczekuje się, aby odzwierciedlać duże zmiany w projekcie widziałem na iPad Air i iPad Pro.

To powiedziawszy, Kuo wierzy, że Apple pracuje nad nowym iPadem mini z wyświetlaczem mini-LED. Ponownie, choć nie jest jasne, czy jest to ten sam iPad mini, który jest przedstawiony na tych zdjęciach.

Nadal czekamy na konkretne szczegóły dotyczące możliwego kwietniowego wydarzenia od Apple, ale Gurman twierdzi, że firma planuje ogłosić nowe iPady już w tym miesiącu, w tym nowe 11-calowe i 12,9-calowe modele iPada Pro.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.