Jump to content
mac-forum.pl

WhatsApp testuje migrację historii czatu między iPhone’em a Androidem


Sabinka
 Share

Recommended Posts

WhatsApp testuje możliwość łatwego migrowania historii czatu pomiędzy iPhone’em a urządzeniem z Androidem – podaje WABetaInfo.

WhatsApp testuje migrację historii czatu

Jak donosi serwis, funkcja ta jest częścią strategicznej zmiany w aplikacji WhatsApp. Firma badała możliwość korzystania z WhatsApp na wielu urządzeniach jednocześnie, a możliwość migracji historii czatu między iOS a Androidem jest częścią tych starań.

Poniższy obrazek pokazuje, że WhatsApp pozwoli na migrację historii czatu z aplikacji na iOS do aplikacji na Androida i odwrotnie. Według WABetainfo:

Kiedy użytkownik próbuje połączyć urządzenie posiadające inny system operacyjny ze swoim kontem WhatsApp, zawsze należy zaktualizować je do najnowszej aktualizacji WhatsApp dostępnej w App Store lub TestFlight, aby uniknąć błędu kompatybilności z wersją Androida.

WhatsApp testuje

Chociaż nie ma informacji o tym, jak przetestować tę funkcję i nie ma daty wydania, to nadal jest interesujące, aby dowiedzieć się, że firma wkłada wysiłek w coś, co już istnieje w innych aplikacjach wiadomości, takich jak Telegram.

Możliwość korzystania z tego samego konta WhatsApp na wielu urządzeniach jest jedną z najbardziej pożądanych funkcji przez użytkowników, podobnie jak iPad wersja Instagram. Zobaczmy, który z nich przyjdzie jako pierwsza dla użytkowników.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.