Jump to content
mac-forum.pl

Produkcja iPhona 12 rozpocznie się w lipcu


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Treść raportu DigiTimes sugeruje, że wszystkie modele iPhona 12 wejdą do produkcji w przyszłym miesiącu, ale nie jest jasne, czy zacznie nie produkcja wszystkich modeli jednocześnie. Analityk Ming-Chi Kuo i inni którzy juz wcześniej twierdzili, że wyższej klasy modele z obsługą ultraszybkiego mmWave 5G wyjdą o wiele później z powodu opóźnionej produkcji.

W szczególności Kuo powiedział, że produkcja iPhonów mmWave zostanie cofnięta z powodu zmian konstrukcyjnych anteny na początku kwietnia. Oczekuje się, że modele ‌iPhone 12‌ niższej klasy będą obsługiwać sub-6GHz 5G.

Mowa jest również ze Apple wypuści cztery nowe iPhony w tym roku, w tym dwa modele ‌iPhone 12‌ z 5,4-calowymi i 6,1-calowymi wyświetlaczami oraz dwa modele iPhone 12‌ Pro z 6,1-calowymi i 6,7-calowymi wyświetlaczami. Oczekuje się, że wszystkie cztery modele będą miały wyświetlacze OLED, obsługę 5G i mniejsze wycięcie, podczas gdy dwa wyższe modele, tak zwane Pro, beda miały czujnik LiDAR.

 

Zrodlo: macrumors

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.