Jump to content
mac-forum.pl

Proces konfiguracji iPhone’a w Rosji zawiera teraz listę sugerowanych aplikacji


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple zgodził się pozwolić Rosji, aby pokazać użytkownikom iPhone’a w kraju zatwierdzone przez rząd, sugerowane aplikacje. Rosyjscy użytkownicy widzą listę sugestii aplikacji podczas konfigurowania nowego urządzenia.

iPhone'a

Proces konfiguracji iPhone’a

Jak zauważył Khaos Tian na Twitterze, rosyjscy użytkownicy zobaczą sekcję App Store zawierającą aplikacje takie jak Yandex Browser, Yandex Maps, ICQ, VK i inne podczas procesu uruchamiania iPhone’a.

Po przejściu przez standardowe procedury konfiguracji iPhone’a, takie jak ustawienie trybu jasnego/ciemnego, włączenie True Tone i dostosowanie Display Zoom, rosyjscy użytkownicy są kierowani do listy aplikacji, które mogą wybrać do pobrania. Pobieranie aplikacji jest opcjonalne i nie jest wymagane, a aplikacje nie są instalowane automatycznie.

Firma Apple zgodziła się wyświetlić listę aplikacji, aby spełnić wymogi prawa ustanowionego przez rosyjskie Ministerstwo Spraw Cyfrowych. Prawo wymaga, aby oprogramowanie było preinstalowane na wszystkich urządzeniach sprzedawanych w Rosji, w tym smartfonach, tabletach, komputerach stacjonarnych i telewizorach inteligentnych.

Apple powiedział w dniu 16 marca, że sugestie aplikacji będą dostarczane od 1 kwietnia, a oprócz aplikacji wymienionych podczas konfiguracji, Apple może również dodać nową sekcję w App Store, który jest przeznaczony do promowania rosyjskich aplikacji.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.