Jump to content
mac-forum.pl

Apple zapowiada wirtualne WWDC 2021 na czerwiec


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple oficjalnie ogłosiło WWDC 2021. W tym roku konferencja odbędzie się całkowicie wirtualnie od 7 czerwca do 11 czerwca. Jest to drugi rok z rzędu, w którym Apple zorganizuje wirtualną Worldwide Developers Conference z powodu pandemii COVID-19.

WWDC 2021

WWDC 2021 w czerwcu

Na WWDC 2021, Apple prawdopodobnie odsłoni przyszłość swoich platform programowych, w tym iOS 15, macOS 12, watchOS 8 i więcej. Wydarzenie będzie bezpłatne dla wszystkich deweloperów.

Szczegóły WWDC 2021
W zeszłym roku, całkowicie wirtualne WWDC było szeroko chwalone za pomoc w uczynieniu konferencji bardziej integracyjną dla wszystkich, szczególnie biorąc pod uwagę koszty, które są zwykle związane z podróżą do San Jose w Kalifornii na konferencję. Tim Cook podkreślił, że WWDC 2020 przyciągnął 22 mln widzów.

Aby wesprzeć regionalną gospodarkę, nawet w czasie, gdy WWDC21 odbywa się w Internecie, Apple przekazuje także 1 milion USD na rzecz SJ Aspires, inicjatywy edukacyjnej i równościowej miasta San José, w ramach wartej 100 milionów USD Inicjatywy na rzecz Równości Rasowej i Sprawiedliwości.

SJ Aspires ma na celu umożliwienie młodzieży z niezadłużonych dzielnic wyznaczenie celów i znalezienie drogi do edukacji w college’u. SJ Aspires oferuje oparty na zasługach program stypendialny, który edukuje studentów:wewnątrz o ich wyborze studiów i kariery oraz zapewnia zindywidualizowany mentoring i doradztwo, a także narzędzia online.

Inicjatywa ta pomaga przełamać bariery, jakie napotykają uczniowie kolorowi w dostępie do możliwości akademickich. Jest to rozwinięcie wieloletniej współpracy Apple z miastem San José i Fundacją Biblioteki Publicznej San José w zakresie wsparcia programowego.

Apple przekaże więcej informacji na temat programu przed konferencją WWDC21 za pośrednictwem aplikacji Apple Developer, w witrynie Apple Developer oraz za pośrednictwem poczty e-mail.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.