Jump to content
mac-forum.pl

Mapy Apple pokazują teraz fotoradary w Holandii


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Mapy Apple pokazują teraz lokalizację fotoradarów w Holandii i Belgii. Ikona pokazuje lokalizację fotoradaru podczas nawigacji.

Jedną z nowych funkcji Map Apple w iOS 14 jest pokazywanie fotoradarów. Fotoradary w Apple Maps były widoczne tylko w ograniczonej liczbie krajów, ale czytelnik iCulture, Chris odkrył, że są one teraz również widoczne w Holandii. Redaktorzy iCulture sprawdzili to i mogą potwierdzić, że Apple Maps pokazuje teraz także fotoradary w Holandii. Istnieją również doniesienia, że fotoradary są widoczne w Belgii. Wciąż jest kilka niedociągnięć do dopracowania.

Mapy Apple pokazuje teraz fotoradary w HolandiiPhoto by iculture.nl

Mapy Apple z fotoradarami w Holandii i Belgii

Podczas nawigacji za pomocą Map Apple w miejscu, w którym znajduje się fotoradar, widoczna jest żółta ikona z kamerą. Widzieliśmy rozmieszczenie kamer bezpieczeństwa w obszarze Haarlem. Funkcja może być rozwijana dalej, więc nie zobaczysz ich jeszcze wszędzie. Fotoradary będą widoczne tylko podczas prowadzenia po trasie. Tweety pokazują, że fotoradary są również dostępne w Belgii.

Mapy Apple pokazują lokalizację zarówno fotoradarów, jak i fotoradarów na czerwonym świetle. W chwili obecnej dotyczy to prawdopodobnie tylko fotoradarów stacjonarnych, a nie przenośnych. Apple pracuje nad funkcją do zgłaszania fotoradarów i więcej dla Apple Maps.


Lokalizacja fotoradarów w Mapach Apple wymaga systemu iOS 14 lub nowszego. Pomimo dodania fotoradarów, Apple Maps w Holandii nie pokazuje jeszcze ograniczeń prędkości na drogach.

via iculture

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.