Jump to content
mac-forum.pl

Premiera 2. sezonu serialu „Home Before Dark” 11 czerwca


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Minął rok od premiery 1. sezonu serialu Home Before Dark, dostepnym wyłącznie na Apple TV+. Zgodnie z zapowiedziami, serial doczeka się 2. sezonu. Swoją premierę będzie miał 11 czerwca 2021 roku.

Home Before DarkPhoto by Apple

Premiera 2. sezonu serialu „Home Before Dark” już 11 czerwca

Na rozpoczęcie 2. sezonu Home Before Dark przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka tygodni. Jak donosi Deadline, tajemniczy dramat stworzony przez Danę Fox i Darę Resnik będzie miał swoją premierę w piątek, 11 czerwca.

Dom przed zmierzchem, którego gwiazdami są Brooklynn Prince i Jim Sturgess, zadebiutuje wraz z pierwszym odcinkiem, a następnie co tydzień w każdy piątek będzie pojawiał się nowy odcinek.

Sezon 2 podąża za reporterką Hilde Lisko (Prince), która chce dowiedzieć się więcej na temat tajemniczej eksplozji na lokalnej farmie. Śledztwo prowadzi ją do walki z potężną i wpływową korporacją, która naraża zdrowie jej rodziny i Erie Harbor na niebezpieczeństwo.

Oprócz Brooklynn Prince i Jima Sturgessa, w serialu wystąpią: Abby Miller, Kylie Rogers, Aziza Scott, Michael Weston, Joelle Carter, Jibrail Nantambu, Deric McCabe i Rio Mangini.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.