Jump to content
mac-forum.pl

Apple zaprzestaje sprzedaży 21.5-calowych komputerów iMac z dyskami SSD 512 GB i 1 TB


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Niedługo po tym, jak Apple całkowicie wstrzymało sprzedaż iMaca Pro i usunęło urządzenie ze swojej strony internetowej, zmienia również konfigurację iMaca 4K 21.5 z dyskiem SSD o pojemności 512 GB i 1 TB.

apple iMac z dyskami SSD 512 GB i 1 TB

Apple zaprzestaje sprzedaży komputera iMac 21.5 z dyskiem SSD 512 GB i 1 TB

Apple kontynuuje „sprzątanie”. Po wycofaniu z oferty komputera iMac Pro, obecnie dostępne są dwie konfiguracje komputera iMac 21.5.

Od końca, Apple zadeklarował 21.5-calowy iMac z 512GB i 1TB SSD jako „obecnie niedostępny”. W tym samym czasie, powiedziano, że Apple zaprzestał produkcji tych modeli. Teraz producent stawia na swoim i usuwa obie konfiguracje ze swojej strony internetowej.

Patrząc na stronę produktu iMac, okazuje się, że 21.5-calowy model można teraz zamówić tylko z 256GB SSD i 1TB Fusion Drive.

Od tygodni pojawiają się plotki, że Apple zaprezentuje na wiosnę nowego iMaca. Oprócz konstrukcji opartej na Apple Pro Display XDR, urządzenie będzie wyposażone w Apple Silicon. Ponadto Apple wprowadzi do iMaca jedną lub drugą innowację. Mówi się, że w przyszłości będzie można zamówić iMaca w pięciu kolorach. Nie jesteśmy jeszcze przekonani, że Apple wprowadzi małego i dużego iMaca w tym samym czasie. Niewykluczone, że na wiosnę pojawi się nowy 24-calowy iMac, który będzie następcą modelu 21.5-calowego, a w dalszej części roku zostanie wprowadzony model 30-calowy, który będzie następcą 27-calowego iMaca.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.