Jump to content
mac-forum.pl

MacBook Pro: Intel pokazuje dokładnie, czego oczekujemy od następnej generacji


Sabinka
 Share

Recommended Posts

MacBook Pro następnej generacji

Intel staje się dość agresywny w swoich ostatnich kampaniach przeciwko Macom M1, ponieważ Apple zastępuje procesory Intela w linii Mac własnymi układami Apple Silicon. Jednakże, próbując wykpić Apple, Intel pokazał dokładnie to, czego oczekujemy od następnej generacji MacBooka Pro: wyświetlacz edge-to-edge.

macbook pro intel

W nowych reklamach Intela występuje Justin Long, aktor, który wystąpił jako facet Mac w reklamach Apple „Get a Mac”. W serii filmów wideo Intel próbuje argumentować, że komputery PC z procesorem Intel mają wiele zalet w porównaniu z Macami M1, których nie można podłączyć do wielu zewnętrznych monitorów lub w których brakuje kilku popularnych gier.

Jednak Intel mógł jeszcze bardziej zwiększyć szum wokół MacBooków nowej generacji. Jak zauważył YouTuber Rene Ritchie, reklamy udostępnione przez Intela pokazują laptopa, który nie wygląda dokładnie tak, jak obecnie dostępny M1 MacBook Pro. Zamiast dużych ramek, MacBook pokazany w reklamie ma ekran prawie bez obramowania.

Bądźmy szczerzy, to jest dokładnie taki MacBook Pro, o jakim marzyliśmy przez cały ten czas. Ale nie, Intel nie przypadkowo wyciekły nowe MacBooki Apple’a. The Verge mówi, że faktycznie użyła M1 Macs do nagrywania reklam, ale maszyny zostały zmodyfikowane w procesie postprodukcji z jakiegoś nieznanego powodu.

Można nawet sprawdzić porównanie między prawdziwym M1 MacBook Pro i Intel wersji reklamowej poniżej:

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.