Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 13: wyciek rzekomo pokazuje ekran z mniejszym wycięciem


Sabinka
 Share

Recommended Posts

iPhone 13: wyciek rzekomo pokazuje ekran z mniejszym wycięciem

iPhone 13

Powszechnie oczekuje się, że modele iPhone’a 13 będą miały mniejsze wycięcie i możemy podzielić się pierwszym spojrzeniem na potencjalny projekt.

Grecki dostawca usług naprawczych iRepair dostarczył MacRumors rzekome zdjęcie przednich szklanych paneli do modeli iPhone’a 13, z tymi samymi trzema rozmiarami 5,4 cala, 6,1 cala i 6,7 cala, co w przypadku iPhone’a 12. Wycięcie na każdym iPhonie jest wyraźnie mniejsze w wyniku przesunięcia głośnika słuchawki w górę do górnej ramki, co było pierwszym wyborem projektowym, o którym mówiono po raz pierwszy w przypadku modeli iPhone’a 12 w zeszłym roku, ale nie doszło do skutku.

iphone 13 przod z mniejszym wycięciem

Iphone 13 z mniejszym wycięciem w ekranie

Analityk Apple Ming-Chi Kuo i kilka innych źródeł twierdziło wcześniej, że kilka komponentów Face ID zostanie skonsolidowanych w modelach iPhone’a 13, co skutkuje mniejszym wycięciem , ale nie wspomnieli o zmianie położenia słuchawki.

Konstrukcja wycięcia pozostała niezmieniona od czasu jej debiutu na iPhonie X w 2017 roku. Po zmniejszeniu wycięcia w tym roku, Kuo powiedział, że Apple planuje przejść na projekt wyświetlacza dziurkowanego dla co najmniej niektórych modeli iPhone’a z 2022 roku , podobnie jak Samsung Galaxy S21 i inne najnowsze smartfony, a następnie iPhone z prawdziwie ekranowym wyglądem bez wycięcia lub dziur i skanerem linii papilarnych pod wyświetlaczem już w 2023 roku.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.