Jump to content
mac-forum.pl

iOS 14.5 Beta 5 pokazuje oznaki o chipie A14X dla iPada Pro


Sabinka
 Share

Recommended Posts

iOS 14.5 Beta 5 pokazuje oznaki o chipie A14X

Apple podobno pracuje nad nowym iPadem Pro, który będzie zawierał ulepszony układ „A14X”, a oznaki tego nadchodzącego układu zostały znalezione w piątej wersji beta iOS 14.5, która została wydana dziś.

iOS 14.5 Beta 5

Pogłoski o chipie A14X dla iPada Pro

Według 9to5Mac , wersja beta wspomina o GPU z chipa określanego jako „13G”, co nie odpowiada chipom używanym przez obecnie dostępne urządzenia z systemem iOS.

Poprzednie schematy nazewnictwa znalezione w iOS sugerują, że odniesieniem 13G jest A14X, wariant układu A14 Bionic używanego w urządzeniach iOS. MacRumors specjalista Steve Moser znaleźć bezpośrednie wzmianki o A14X GPU w wersji beta, jak również i tam są nowe nazwy kodowe, które prawdopodobnie dla niepublikowane iPadów: J517, J518, J522, J523 i.

9to5Mac twierdzi, że A14X jest oparty na T8103, nazwie kodowej chipa M1 używanego w komputerach Mac Apple-Silicon. Bloomberg na początku tego miesiąca powiedział, że chip A14X będzie „na równi” z „M1” pod względem szybkości.

Apple ma wypuścić nowe modele iPada Pro już w kwietniu. Plotki sugerują, że zaktualizowane tablety mogą mieć łączność Thunderbolt, ulepszoną technologię aparatu, mniej otworów głośnikowych i wyświetlacz mini-LED dla modelu 12,9 cala

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.