Jump to content
mac-forum.pl

tvOS 14.5 Beta: Apple usuwa wzmianki o Siri Remote


Sabinka
 Share

Recommended Posts

tvOS 14.5 Beta, Siri Remote usuniete

tvOS 14.5: Apple wypuścił dziś piątą wersję beta systemu i wprowadzono kilka małych, ale znaczących zmian w aktualizacji znalezionej przez współpracownika MacRumors, Steve’a Mosera . Apple usuwa wzmianki o „ Siri Remote” i zastępuje je „ Apple TV Remote” w całym systemie operacyjnym.

Pilot ‌Apple‌ Remote zawsze był pilotem Apple TV‌ w krajach, w których funkcja Apple‌ nie jest dostępna na ‌Apple TV‌, ale teraz Apple używa sformułowania Apple TV‌ Remote w krajach, w których pilot był wcześniej nazywany pilotem Apple‌ Remote.

Może to być tylko ogólne uporządkowanie języka, ponieważ nie ma już potrzeby nazywania go pilotem ‌Siri‌ Remote, ale sugeruje to, że pilot Apple TV‌ nowej generacji nie będzie nazywać się pilotem ‌Siri i będzie miał prostszą nazwę .

Podobno Apple pracuje nad nową wersją ‌Apple TV‌, która ma pojawić się w tym roku i będzie mu towarzyszyć odświeżony pilot z funkcjami Find My . W tej chwili niewiele wiadomo o pilocie.

tvOS 14.5 zmienia również nazwę „przycisku Home” w sekcji „Piloty i urządzenia” na „Przycisk TV”, ale funkcjonalność jest ostatecznie taka sama i można ją ustawić tak, aby przechodziła do aplikacji Apple TV lub ekranu głównego . To też może być modyfikacja dla przyszłego pilota.

tvos 14.5zrodlo: macrumors

Wcześniejsze wersje beta wprowadziły obsługę najnowszych kontrolerów PlayStation i Xbox, a opcje częstotliwości klatek zostały zmodyfikowane, a Apple oferuje teraz częstotliwości odświeżania 29,97 Hz i 59,94 Hz zamiast 30 Hz / 60 Hz.

apple tv

Dostępna jest również opcjonalna funkcja ułatwień dostępu „Type to ‌Siri‌”, którą można włączyć, która odzwierciedla funkcję Type to „Siri” na urządzeniach z systemem iOS, nowa opcja wyboru „Inne głośniki bezprzewodowe” jako domyślne wyjście audio oraz modyfikacje aplikacji Podcasty, aby dostosować go do zmian wprowadzonych w iOS 14.5.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.