Jump to content
mac-forum.pl

macOS Big Sur 11.3: Wskazówki dotyczące dwóch nowych komputerów iMac


Sabinka
 Share

Recommended Posts

macOS Big Sur 11.3: Wskazówki dotyczące dwóch nowych komputerów iMac

macOS Big Sur 11.3 Beta 5 wydano wczoraj wieczorem i okazuje się, że w kodzie programu znajdują się wskazówki dotyczące dwóch wcześniej niewydanych komputerów iMac. To powinno być wskazówką, że Apple ogłosi i uruchomi nowe komputery iMac z Apple Silicon w najbliższych tygodniach.

macOS Big Sur 11.3: Wskazówki dotyczące dwóch nowych komputerów iMac

Nowe komputery iMac

Po tygodniach plotek na temat nowych komputerów iMac, pojawiły się realne wskazówki, że zostaną one zaprezentowane, wcześniej czy później. Po tym, jak beta 5 dla iOS 14.5 zawierała wskazówki dotyczące iPada Pro 2021, wskazówki dotyczące nowego sprzętu Apple pojawiają się również w becie 5 dla macOS Big Sur 11.4.

W kodzie programu najnowszej bety, serwis 9to5Mac wyśledził odniesienia do nowych komputerów iMac. Są one określane jako iMac21,1 oraz iMac21,2. Tygodnie temu Bloomberg poinformował, że nowe iMaki z Apple Silcon zostały nazwane kodowo J456 i J457. Identyfikatory w kodzie systemu macOS Big Sur 11.3 Beta 5 również zawierają te same nazwy kodowe. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to następca 21,5-calowego iMaca i/lub 27-calowego iMaca.

Niedawno iMac z Apple Silcon pojawił się w raporcie o awarii Xcode. Apple całkowicie zaprzestał produkcji iMac Pro w zeszłym tygodniu i usunął go z własnej strony internetowej. Dodatkowo Apple całkowicie zaprzestało sprzedaży 21,5 iMaca z opcją 512GB i 1TB.

Nowy iMac ma być wyposażony w Apple Silcon, nowy wyświetlacz Apple Pro Display w stylu XDR i inne ulepszenia. Mówi się, że urządzenie będzie dostępne w pięciu kolorach.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.