Jump to content
mac-forum.pl

Apple przestaje podpisywać iOS 14.4


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple przestaje podpisywać iOS 14.4

iOS 14.4.1 ktore zostalo wydane 8 marca, Apple przestał podpisywać iOS 14.4, poprzednią wersję iOS 14 . Ponieważ oprogramowanie nie jest już podpisywane, nie jest już możliwe przejście z iOS 14.4.1 na iOS 14.4, jeśli już zaktualizowałeś swojego iPhone’a lub iPada .

apple iOS 14.4

Apple rutynowo przestaje podpisywać starsze wersje aktualizacji oprogramowania po pojawieniu się nowych wersji, aby zachęcić klientów do aktualizowania swoich systemów operacyjnych.

iOS 14.4.1 był poprawką bezpieczeństwa, która usunęła lukę w zabezpieczeniach WebKit, która mogła umożliwić złośliwie spreparowanej zawartości sieci Web wykonanie kodu.

iOS 14.4.1 to obecnie publicznie dostępna wersja iOS, którą ludzie mogą pobrać, ale Apple udostępniło również iOS 14.5 programistom i publicznym beta testerom do celów testowych. iOS 14.5 to jedna z największych jak dotąd aktualizacji ‌‌iOS 14‌‌, wprowadzająca funkcję odblokowywania ‌iPhone’a‌ podczas noszenia maski z zegarkiem Apple Watch, dodająca obsługę Dual-SIM 5G, wprowadzająca kompatybilność z najnowszymi kontrolerami do gier i nie tylko.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.